Salgsavdeling

For veiledning og kjøp av forbruksvarer, se Kundeservice, eller
ta kontakt på tlf: 22
07 27 47 / ordre.forbruk@plandent.no

Distriktsselgere:

Bente T. Wikstrøm
Hedmark, Oppland, Romerike
mobil 970 76 140
bente.wikstrom@plandent.no
Grete B. Larsen
Østfold og Nord-Norge
mobil 905 45 787
grete.larsen@plandent.no
Ellen Gulliksen, fra 1.9.
Buskerud, Vestfold, Telemark og Aust Agder    
mobil 948 28 976
ellen.gulliksen@plandent.no
Jane Karlsson
Oslo, Asker og Bærum
mobil 468 49 301
jane.karlsson@plandent.no
Edith Jacobsen-Eng, veterinærkontakt 
Rogaland, Vest-Agder
mobil 974 35 874
edith.jacobsen-eng@plandent.no
Ragnhild L. Lossius
Hordaland, Sogn og Fjordane 
mobil 951 87 264
ragnhild.lossius@plandent.no

Birgit Kvalvaag
Møre og Romsdal, Trøndelag
mobil 915 68 234
birgit.kvalvaag@plandent.no



Produktsjefer:  
Amarilda Lopes
produktsjef utstyr
22 07 27 54
mobil 90 680 048
amarilda.lopes@plandent.no
Madeleine X. Ho
produktsjef kirurgi og digitale produkter
22 07 27 46
mobil 906 65 970
madeleine.ho@plandent.no
Gunn Hege Ness
produktsjef forbruksvarer
22 07 27 44
mobil 912 41 620
gunn.hege.ness@plandent.no
Kine Barslund
produktsjef forbruksvarer
22 07 27 71
mobil 952 43 987
kine.barslund@plandent.no

Implantat og protetikk:  

Allis Kydland
Implantater (Camlog)
mobil 468 39 593
allis.kydland@plandent.no

 
Marianne Heian
Protetikk
mobil 982 57 064
marianne.heian@tannlab.no
Morten Waarli
Protetikk
mobil 982 57 065
morten.waarli@tannlab.no
Salg utstyr,
se utstyrsavdelingen

 
 
Skriv ut