Utstyrsavdelingen



Lasse Bergersen, salgsrepresentant 
22 07 27 45 
mobil 97 700 113
lasse.bergersen@plandent.no

Anne Røe Kvernmo, salgsrepresentant 
22 07 27 42
mobil 917 21 465
anne.roe.kvernmo@plandent.no
Randi Wulvik, salgsrepresentant
mobil 468 32 923

randi.wulvik@plandent.no

Roy-Arne Ukkestad, KAM,
produktspesialist utstyr 
mobil 959 24 395
roy-arne.ukkestad@plandent.no
Inger Holberg, salgsassistent
mobil 950 70 346
inger.holberg@plandent.no
Per la Fleur
salgssjef prosjektsalg utstyr
mobil 948 68 754
per.laFleur@plandent.no

Prosjektering og innredning:

Lena Reppe, prosjektingeniør
22 07 27 83
mobil 913 56 423
lena.reppe@plandent.no
Bjørn Waage, prosjektkonsulent
22 07 27 56
mobil 952 29 406
bjorn.waage@plandent.no
 
 
Skriv ut